spb-weather-symbian-02spb-weather-symbian-01

Firma SPB Software wypuściła swój nowy projekt pod nazwą SPB Wheather 2.0 dla Symbiana S60v3 i S60v5 – która to platforma jest najszybciej rozwijającą się platformą dla smartphonów na świecie. Oczywiście aplikacja SPB Weather 2.0 to bardzo dobra stacja pogody na naszym telefonie. Aplikacja nie tylko pokazuje Nam, jaka pogoda będzie występować w danym rejonie, ale także ma zasięg ponad 10 000 miast na całym Świecie, gdzie stan pogody aktualizowany jest na bieżąco.

Ponadto aplikacja ta jest w stanie poinformować Nas o pogodzie na następne 5 dni i przedstawić ją w przedziale dobowym – rano/ dzień/ wieczór/ noc. Dzięki Wheather 2.0 dowiemy się nie tylko o temperaturze, ale także o ciśnieniu, zachmurzeniu czy też o wietrze. Możemy wybrać do 10 ulubionych miast, a stan pogody wyświetlany może być za pomocą widgeta na głównym ekranie telefonu lub też w formie prezentacji 3D – tak, jak przedstawiane są zdjęcia satelitarne pogody w telewizji.

Aplikacja ta jest przeznaczona zarówno dla telefonów z systemem Symbian S60v5 (wszystkie dotykowe Nokie), jak i dla telefonów z systemem Symbian S60v3. Jeśli nie wiesz, jaki system posiada Twój telefon zajrzyj tutaj. Aplikacja kosztuje 14,95$, ale istnieje możliwość pobrania wersji Trial z tej strony.

źródło: spbsoftwarehouse

Be Sociable, Share!