Handy_Phoneguard_S60_1 Handy_Phoneguard_S60_2

Handy PhoneGuard to bardzo ciekawa i użyteczna aplikacja dla wszystkich posiadaczy telefonów z systemem Symbian S60v3 i S60v5. Aplikacja ma za zadanie chronić nasz telefon, danych znajdujących się w telefonie przed wpadnięciem w niepowołane ręce. Dodatkowo z pomocą tego programu możemy blokować dostęp do naszego telefonu poprzez stworzenia hasła dostępu do urządzenia. Zobaczmy dokładnie, jakie możliwości posiada aplikacja Handy PhoneGuard:

– ochrona całkowita naszego telefonu przed dostępem innych (niepowołanych osób) – odblokowanie możliwe tylko przy podaniu hasła;

– ochrona konkretnych danych (kontakty, wiadomości, notatki, ustawienia, zdjęcia, video itp.);

– wprowadzenie hasła do użycia jakiejkolwiek aplikacji;

– wysyłanie alarmowego SMS’a na alternatywny numer telefonu w razie wprowadzenia błędnego hasła;

– zablokowanie telefonu w przypadku dostarczenia alarmowego SMS’a do odbiorcy;

– skasowanie danych w przypadku dostarczenia alarmowego SMS’a do odbiorcy.

Możliwości tej aplikacji są naprawdę bardzo rozbudowane. W przypadku gdy nasz telefon jest prawdziwą skarbnicą wiedzy i informacji, które niekoniecznie powinny widzieć niepowołane osoby chyba warto zakupić Handy PhoneGuard dla telefonów z systemem Symbian S60v3 i Symbian S60v5. Koszt aplikacji to 19,95$, ale należy spojrzeć na tą cenę nieco inaczej – ile kosztuje Nas skradziony telefon, a ile aplikacja, która uchroni go w dużej części przed kradzieżą? Kupić ją możemy na stronie producenta.

Be Sociable, Share!