Nokia Home Music to nic innego jak stacjonarny odtwarzacz muzyczny. Jest to całkowita nowość i niejako nowinka dotycząca firmy Nokia. Jak dobrze wiemy fiński producent zaopatruje świat nie tylko w cudowne telefony komórkowe, ale także produkuje monitory i inne sprzęty, jak swoje ostatnie dzieło – Nokia Booklet 3G.

Oczywiście Nokia Home Music to tylko dodatek do pełnej gamy produktów, który możemy nazwać bardziej gadżeciarskim niż wielce przełomowym. Rozmiary tego domowego sprzętu audio przypominają nieco projektor – nie za duża bryła, ładnie „przybrana”. Nokia Home Music ma możliwość połączenia z internetem, dzięki tej technologii w naszym systemie audio możemy posłuchać radia internetowego, podcastów. Dodatkowo system ma możliwość ustawienia budzika, podłączenia zewnętrznej pamięci USB, dzięki czemu możemy posłuchać muzyki z pendrive’a. A także istnieje możliwość podpięcia słuchawek. Oczywiście o takiej rzeczy jak radio FM nie warto nawet wspominać bo jest to już standard. Do całego zestawu producent dorzuca jeszcze pilota. Odtwarzacz audio został wyposażony w kolorowy ekran, co uprzyjemnia pracę z tym gadżetem.

Nokia Home Music jest już dostępna w Europie, jednakże nie w Polsce. Wersje językowe oprogramowanie dostępne są w 8 wersjach językowych (w tym po angielsku, francusku i niemiecku).

Be Sociable, Share!