sony-ericsson-jalou-01

Telefon komórkowy Sony Ericsson Jalou został wczoraj zaprezentowany w Japonii. Sony Ericsson Jalou jest dla jednych wyrazem piękna, dla drugich wizualnym koszmarem. To fakt, że wizualnie telefon odbiega od standardowych klapek. Skierowany ma on być głównie do kobiet i jak podkreślają producenci jest on krótszy niż szminka, którą kobieta zazwyczaj nosi w swojej torebce.

Designerzy tworząc telefon komórkowy Sony Ericsson Jalou wzorowali się przede wszystkim architekturą, stylem i trendem, który ma dopiero nadejść w 2010 roku. I choć telefon ma trafić na rynek w czwartym kwartale 2009 roku, właściciel, a raczej właścicielka tego cacka będzie mogła się pochwalić, że ma futurystyczny telefon.

sony-ericsson-jalou-02

To, co najważniejsze w telefonie to jednak jego wnętrze. Nie jest może ono tak bogate, jak można się było spodziewać (8 megapiksela aparat – to tylko plotki). Telefon jest wyposażony w aparat 3,2 megapiksela z możliwością nagrywania filmów video. Ponadto posiada on wiele dodatków muzycznych – MEGA BASS, Stereo Bluetooth, Media Player, TrackID – to z pewnością to, czego można było się spodziewać po nowym telefonie SE – duży wkład w aspekty muzyczne. Wśród ciekawostek telefonu możemy niewątpliwie zaliczyć Mirror Key – czyli możliwość sprawdzenia kondycji (aktualnego stanu) naszych włosów czy makijażu przed gorącą randką 🙂 a także aplikacja o nazwie – Walk Mate step counter – czyli krokomierz, który powie Ci ile przebyłaś już kilometrów podczas zakupów.

Jak wygląda telefon Sony Ericsson Jalou można zobaczyć na promocyjnym video poniżej – zapraszam do oglądania.

Be Sociable, Share!