True Drums 3D to aplikacja skierowana do telefonu iPhone oraz odtwarzacza iPod Touch. True Drums to przede wszystkim świetna rozrywka dla wszystkich tych, co kochają muzykę. Zabawa na takich bębenkach jest z pewnością odprężająca (można się wyładować) i przynosi dużo zabawy.

Oprócz standardowego „uderzania” w bębny możemy także zmienić nieco choreografie naszego studia (ustawienie światła w studiu, koloru bębnów), a także ustawienie dźwięku, szybkości odtwarzania. Najważniejsza jednak rzecz, z poziomu artystycznego to ustawienia samych bębnów – mamy możliwość zmiany brzmienia bębnów (ustawienie odpowiedniego trybu: Jazz, Rock itp.), jak i przesłuchiwanie próbek z tych właśnie trybów, a także tworzenie i odtwarzanie swoich własnych próbek.

Jak już wcześniej podkreśliłem, aplikacja True Drums 3D w wersji na telefon iPhone to przede wszystkim świetna zabawa, ale aplikacja ta pozwala Nam także wiele wynieść – laików z pewnością nauczy poczucia rytmu i zbliży Nas do świata „muzyki od wewnątrz”.

Aplikację można oczywiście zakupić w AppStore – zachęcam do kupna – koszt 1.99$ (link).

Via

Be Sociable, Share!