111

Gadu-Gadu czyli najpopularniejszy w Polsce komunikator internetowy po wersjach przeznaczonych na telefony, które mają zainstalowanego Symbiana, teraz także w wersji na popularnego iPhona.

Dosyć długo trzeba było czekać na tą aplikacje przeznaczoną na iPhone, na szczęście twórcy mobilnych wersji GG nie zapomnieli stworzyć także dla tego wyróżniającego się modelu swego komunikatora. Dostępny on jest w wirtualnym sklepie Aplle Store.

Niestety korzystanie z „gadu” nie jest pozbawione wad – główna to konieczność płacenia za korzystanie (abonament terminowy), bo samą aplikację możemy pobrać za darmo.
Koszty korzystania z komunikatora to:

10,98 zł – 90 dni

4,88 zł   – 30 dni

1,22 zł   – 7 dni

W przypadku gdy nie instalowaliśmy wcześniej gadu-gadu z własnym numerem konta GG na urządzeniu mobilnym, pierwszy tydzień dostajemy go w pełnej wersji całkowicie gratis.

Obsługa, jak i oprawa graficzna komunikatora z pewnością nie zawiedzie nawet najbardziej zapalonych fanów tego komunikatora w wersji na PC. Dostępną mamy gamę 30 różnych skórek w kolorystyce charakterystycznej dla iPhona. Program ten posiada takie same możliwości jak GG na komputerze – oczywiście możliwość wysłania i odbierania wiadomości, tworzenie opisów, ustawianie statusów dostępności, ale także mamy tutaj takie opcje jak: auto-logowanie, sygnalizacja wibracyjna i dźwiękowa przy nadchodzących wiadomościach, możliwość wyłączenia dźwięków.

Aplikacje możemy pobrać tutaj.

Be Sociable, Share!