27
Na stronie m.youtube.com pojawiła się nowa aplikacja przeznaczona dla systemów Symbian S60v3 i S60v5, a także dla telefonów komórkowych opartych o system Windows Mobile.

Mobilni uzytkownicy mieli możliwość skorzystać z wersji beta, która od pewnego czasu była dostępna na stronie YouTube. Tym razem została wydana wersja finalna, w której poprawiono kilka ważnych szczegółów.

Pierwsze udoskonalenie to poprawa jakości odtwarzania filmów, jak i samej jakości wyświetlanych filmików – to bardzo duży plus, porównując do tego jak ta jakość wyglądała wcześniej. Ponadto jak podają twórcy zwiększono szybkość wgrywania się strony, co także wpływa na korzystne użytkowanie serwisu. Poprawiono także sam interfejs YouTube – jest bardziej przyjemny dla użytkownika i jeszcze łatwiejszy w obsłudze. Póki co jednak aplikacja ta jest dostępna w kilku krajach (Australia, Wielka Brytania, USA, Irlandia i Nowa Zelandia). Jak jednak obiecują twórcy w najbliższym czasie lista krajów obsługujących tą aplikację się rozszerzy.

Poniżej prezentujemy krótkie filmiki przedstawiające najnowsze działanie YouTube na Symbianie i Windows Mobile.

YouTube na Symbianie

YouTube na Windows Mobile

Be Sociable, Share!