samsung-jet-pictures-01

Eldar Murtazin z portalu mobile-review.com zazwyczaj ma to szczęście by móc opiniować jako jeden z pierwszych na Świecie miał możliwość przetestowania niedawno przedstawionego telefonu komórkowego Samsung Jet.

Nowy model Samsunga to przede wszystkim szybkość działania – procesor 800MHz, uważany jest przez inżynierów Samsunga, jako najszybszy procesor w telefonie komórkowym na świecie. Ten telefon choć nie jest hucznie zapowiadany przez specjalistów może okazać się czarnym koniem wśród Smartphonów w tym roku. Porównując go choćby z najnowszym iPhone’m 3G S, jabłuszko wypada rzeczywiście słabo. A co najważniejsze nowy Samsung Jet może okazać się także ciekawy pod względem atrakcyjnej ceny. To wszystko zobaczymy za jakiś czas, jak nowy model Samsunga wejdzie na rynek, tymczasem zapraszam do obejrzenia kilku fotografii Samsunga Jet oraz do przeczytania recenzji tego telefonu (link).

samsung-jet-pictures-02 samsung-jet-pictures-03 samsung-jet-pictures-04 samsung-jet-pictures-06 samsung-jet-pictures-07 samsung-jet-vs-samsung-i8910-omnia-hd samsung-jet-vs-samsung-i8910-omnia-hd-01

Via

Be Sociable, Share!