iphone-3gs-pictures-00

iPhone 3GS to nowy telefon komórkowy wypuszczony przez firmę Apple. Na konferencji WWDC 2009, która dzisiaj odbyła się w San Francisco został zaprezentowany następca iPhone’a 3G. Co znajdziemy w nowym wydaniu iPhone’a?

Po pierwsze nowy iPhone 3GS będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej. Wygląd telefonu, praktycznie niczym się nie różni od poprzednika – ta sama estetyka i wykończenia. Będzie można wybrać także spośród dwóch wersji tego modelu, o różnych pojemnościach – 16GB199$ i 32GB za 299$. Oba modele będą oparte o najnowszy system operacyjny OS 3.0, w którym zostało poprawione i zoptymalizowane niemal wszystko. W nowym Iphonie będziemy mogli wysyłać MMS-y, zostanie on zintegrowany z nawigacją TomTom , aparat fotograficzny 3,2 megapiksela z autofocus’em oraz możliwością nagrywania video, współprace z Nike+ .

Telefon iPhone 3GS pojawi się w sprzedaży 19 czerwca w USA, Kanadzie, Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. Tydzień później trafi do 6 kolejnych państw. W Polsce prawdopodobnie telefon trafi do sprzedaży na początku lipca.

iphone-3gs-pictures-02

iphone-3gs-pictures-01

price-iphone-3gs-pictures

Be Sociable, Share!