acer-f1-pictures

Acer F1 to model telefonu, który został po raz pierwszy pokazany w marcu, tym razem zdjęcia, jak i specyfikacja pochodzą z chińskiego portalu ePrice. Acer F1 swym wyglądem przypomina nieco Omnie HD – duży wygodny i dotykowy wyświetlacz (3,8 cala) i podobny kształt. Telefon ten będzie działać na systemie Windows Mobile 6.5 Professional z procesorem 1GHz. F1 będzie posiadał także aparat 5 megapiksela z kamerą i lampą LED, wbudowane radio z słuchawkami 3,5mm Jack, WiFi, GPS i HSDPA do 7,2Mbps.

Powiem szczerze, że modelem tym możemy być mile zaskoczeni. Prezentuje się on naprawdę bardzo ciekawie i zapowiada się świetnie. Wraz z Acerem F1 został także zaprezentowany nieco uboższy model Acer L1 – wyposażony w wysuwaną klawiaturę. Obu modeli możemy spodziewać się we wrześniu – w Polsce pewnie nieco później, o ile oficjalnie trafią do naszego kraju.

acer-f1-pictures-1 acer-f1-pictures-2 acer-f1-pictures-3 acer-f1-pictures-4 acer-f1-pictures-5 acer-f1-pictures-6 acer-f1-pictures-7 acer-f1-pictures-8 acer-f1-pictures-9 acer-l1-pictures-1 acer-l1-pictures-2

Via

Be Sociable, Share!