sony-ericsson-aino-pictures-zdjecia-02

Sony Ericsson Aino to nowy nabytek SE. Czy model ten można nazwać jeszcze telefonem komórkowym? Chyba warto się pokusić o stwierdzenie, że jest to komórkowa konsola do gier, z której przy okazji możemy podzwonić. Wszystko to, dzięki wbudowanej aplikacji Remote Play, dzięki której Aino może połączyć się z konsolą PlayStation 3 – jednakże na tym nie koniec, na telefonie będziemy mogli grać tak jak na konsoli, oraz sterować konsolą z poziomu telefonu. Rozwiązanie to jest bardzo ciekawe i szczerze mówiąc odpowiada nieco założeniom o powstaniu telefonu – konsoli PSP.

Poza czarami związanymi z samą konsolą PSP, jest to także telefon – o czym można zapomnieć praktycznie:) Sony Ericsson Aino wyposażony jest w świetny aparat foto 8,1 megapiksela z 16x zoomem i AutoFokusem. Ponadto model ten został wyposażony także w WiFi, które jest niezbędnym „kompanem” przy bezprzewodowych połączeniach internetowych oraz EDGE i GPRS do transmisji danych. Aino posiada także szereg aplikacji wspomagających i usprawniających komunikację z internetem czy np. z mapami Google, a skoro jesteśmy już przy mapach warto także podkreślić, że w modelu tym znajdziemy także GPS.

Sony Ericsson Aino ukaże się na rynku w czwartym kwartale tego roku.

Na sam koniec w roli podsumowania, wypowiedź Alexandra Cardona, Market Business Manager firmie Sony Ericsson:

Sony Ericsson pozycjonuje siebie jako Markę Komunikacji z Rozrywką, a model Aino podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie na rynek najnowszej technologii komunikacyjnej w formie przyjemnej i innowacyjnej, która sprawi wiele radości użytkownikom. Media Home oraz Remote Play dla PlayStation 3 są milowymi krokami w poszerzeniu doświadczenia rozrywki jakim może cieszyć się użytkownik telefonu marki Sony Ericsson i są zapowiedzią tych możliwości jakie kreuje nasza wizja przyszłości.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć telefonu Sony Ericsson Aino.

sony-ericsson-aino-pictures-zdjecia-01 sony-ericsson-aino-pictures-zdjecia-03 sony-ericsson-aino-pictures-zdjecia-04 sony-ericsson-aino-pictures-zdjecia-05 sony-ericsson-aino-pictures-zdjecia-06 sony-ericsson-aino-pictures-zdjecia-07 sony-ericsson-aino-pictures-zdjecia-08 sony-ericsson-aino-pictures-zdjecia-09 sony-ericsson-aino-pictures-zdjecia-10 sony-ericsson-aino-pictures-zdjecia-11 sony-ericsson-aino-pictures-zdjecia-12 sony-ericsson-aino-pictures-zdjecia-13 sony-ericsson-aino-vs-htc-magic-pictures-zdjecia-01 sony-ericsson-aino-vs-htc-magic-pictures-zdjecia-02

Via

Be Sociable, Share!