dictionary-symbian-nokia-5800-xpressmusic

Słowniki wydawane przez Oxford cieszą się dużym  powodzeniem wśród osób uczących się języka angielskiego. Tym razem przygotowany został świetny zestaw słownika języka angielskiego wraz z wymową na urządzenia mobilne wyposażone w system operacyjny Symbian S60v5 (Nokia 5800 XpressMusic, Nokia N97, Samsung i8910 Omnia HD).

Nie jest to jednak słownik polsko – angielski, czy angielsko – polski, więc trzeba uznać , że jest on przeznaczony raczej dla tych co potrafią już w jakimś stopniu operować językiem angielskim. Aplikacja ta jest rzeczywiście godna uwagi i możemy być raczej pewni, że jest to jedna z najlepszych pozycji w segmencie słowników językowych.

Martwi niestety tylko jeden fakt – cena Audio Concise Oxford English Dictionary and Thesaurus – czyli za cały zestaw to 39,99 €. Istnieje jednak możliwość przetestowania tej aplikacji w 30 dniowej wersji trial (link).  Niestety te pozycje nigdy do tanich nie należały i trzeba się liczyć w takim przypadku ze sporym wydatkiem, ale chyba warto bo wersje książkowe tego zestawu nie są o wiele tańsze. Aplikację możemy zakupić tutaj.

Be Sociable, Share!