mobisystem-diet-symbian-s60v3

MobiSystems Diets to aplikacja skierowana do wszystkich tych, co pragną zrzucić kilka zbędnych kilogramów i doprowadzić swoje ciało do lepszej kondycji. Aplikacja ta jest skierowana do telefonów z systemem Symbian S60v3.

Program nie tylko sam ustawi dla Nas najkorzystniejszą dietę, ale także będzie dbał o to, żebyśmy jak najlepiej się odżywiali i oczywiście spalali zbędne kalorie. Oprócz kwestii doboru diety, aplikacja MobiSystems Diets posiada także możliwość prowadzenia kalendarza diety – z własnymi zapiskami co się jadło i kiedy, oraz znajdziemy tutaj także skarbnice wiedzy na temat produktów i ich wartości odżywczych (ile co zawiera tłuszczu, protein czy kalorii).

Aplikacja MobiSystems Diets to program skierowany do ludzi, którzy rzeczywiście chcą mieć „motywator” do tego by schudnąć. Przy dobrym wykorzystaniu tej aplikacji powinniśmy otrzymać oczekiwane efekty.

Koszt aplikacji MobiSystems Diets to 14.99 € i możemy ją zakupić tutaj bądź skorzystać z darmowej 7-dniowej wersji demonstracyjnej (trial) – link.

Be Sociable, Share!