myphone-6650-5

myPhone 6650 to model telefonu, który na naszym rynku jest obecny już od dłuższego czasu. Podstawową zaletę 6650 jest możliwość obsługi dwóch kart SIM (Dual Sim), co wpływa korzystnie na ogólną ocenę telefonu. A dodam, że możliwość obsługi dwóch kart Sim to sprawa bardzo pożyteczną i przydatna, zwłaszcza dla tych, którzy byli zmuszeni do korzystania z dwóch telefonów komórkowych.

Wygląd telefonu prezentuje się dość standardowo, choć nie można powiedzieć, że ten model jest pozbawiony elegancji. Ciekawe szaro – czarne wykończenia jak najbardziej się podobają i nie wyglądają tandetnie. Poza kwestiami typowo wizualnymi myPhone 6650 posiada wyświetlacz 1,8 cala – mógłby być nieco większy, ponadto aparat 0,3 megapiksela pozwalający na robienie zdjęć, nagrywanie filmików czy prowadzenie video – rozmowy. Jak dla mnie trochę śmiesznie prezentuje się model telefonu wydany niedawno, który posiada aż tak słaby aparat – jest niewątpliwie duży minus tego telefonu. To jednak nie jedyna wada – brakuje tutaj ponadto WiFi, GPRS nie mówiąc już o takiej sprawie jak GPS.

Telefon w ogólniej ocenie prezentuje się słabo. Sytuację ratuje jedynie fakt, że firma myPhone produkuje modele telefonów niskobudżetowych, skierowanych raczej do mniej wymagających użytkowników.

Jak wygląda myPhone 6650 możesz zobaczyć w poniższej galerii.

myphone-6650-1 myphone-6650-2 myphone-6650-3 myphone-6650-4 myphone-6650-6

Via

Be Sociable, Share!