nokia-n86-pictures-02

Wczoraj prezentowałem zdjęcia wykonane modelem telefonu – Nokia N97, dzisiaj prezentuje kolejne zdjęcia wykonane telefonem, którego na Polskim rynku jeszcze nie ma – Nokia N86. Nokia wkracza w nowy etap i zaczyna powoli „zbroić” swoje najnowsze telefony w coraz to lepsze aparaty foto. Przypominam, że wczorajszy model (N97) posiadał aparat foto 5 megapiksela, natomiast dzisiejsze zdjęcia dotyczą aparatu 8 megapiksela, który znajduje się w N86 i jak dotychczas jest to jeden z najlepszych aparatów w telefonach Nokii.

nokia-n86-photo-camera-sample-04

Zdjęcia wykonane najnowszą Nokią N86 są nie tylko wyraźne i pozbawione niechcianych zakłóceń, ale także widać odpowiednie naświetlenie zdjęcia i kolory, co trzeba przyznać jest również zależne od osoby, która wykonuje owe zdjęcia. Dochodząc do wniosku należy podkreślić, że Nokia N86 wyposażony w obiektyw Carl Zeiss Tessar jest nie tylko udanym telefonem, ale także świetnym aparatem foto, co pokazują poniższe zdjęcia.

nokia-n86-photo-camera-sample-08 nokia-n86-photo-camera-sample-07 nokia-n86-photo-camera-sample-06 nokia-n86-photo-camera-sample-03 nokia-n86-photo-camera-sample-01

Via

Be Sociable, Share!