blackberry_curve_8520_gemini

Kolejna odsłona bardzo popularnego telefonu w USA, czyli BlackBerry. Tym razem najnowszy model to BlackBerry Curve 8520, nazywany także BlackBerry Gemini, Co wyróżnia go od poprzedników – można powiedzieć, że nic szczególnego – BlackBerry, jak BlackBerry… czyli oczywiście klawiatura typu QWERTY, wymiary zbliżone do kwadratu i mnogość rozwiązań technicznych typowych dla tej firmy.

Strona Crackberry.com w ostatnim czasie opublikowała zdjęcia najnowszego modelu i dane techniczne BlackBerry Curve 8520. Telefon nie posiada GPS-a, w to miejsce dla pocieszenia mamy WiFi, co według mnie jest lepszym rozwiązaniem z racji na mało praktyczne zastosowanie nawigacji satelitarnej w telefonie komórkowym (za mały wyświetlacz). Telefon został wyposażony także w rozbudowany BlackBerry Media Player, czyli odtwarzacz wszystkich multimediów rozpoczynając od utworów audio, a kończąc na filmach w formacie DivX czy XviD. Telefon nie obsługuje sieci 3G, co jak na warunki amerykańskie może być dużym minusem.

BlackBerry Curve  8520 Gemini będzie dostępny prawdopodobnie w ostatnim kwartale tego roku, można się także spodziewać, że w pierwszej kolejności trafi on na rynek amerykański, gdzie od zeszłego miesiąca firma ta wiedzie prym w sprzedaży telefonów komórkowych, spychając tym samym iPhone’a z podium.

Poniższe zdjęcia są z pewnością autentyczne, natomiast jeśli chodzi o filmik video pewien tego nie jestem ponieważ jest to pierwsze video z tym modelem telefonu na YouTube, poza tym jakość pozostawia wiele do życzenia, ale ważne, że ktoś zdecydował się je „wrzucić w światowy obieg”.

blackberry_curve_8520_gemini_2 blackberry_curve_8520_gemini_3 blackberry_curve_8520_gemini_4 blackberry_curve_8520_gemini_5

Via

Be Sociable, Share!