nokia-5800-and-nokia-mobile-tv-receiver-su-33w-01

Pomimo tego, że w Polsce dopiero niedawno został wyłoniony dostawca telewizji mobilnej w Polsce to na zachodzie taka usługa jest już dostępna. Telewizja mobilna to z pewnością jedna z bardziej intratnych gałęzi rozwoju funkcjonalności telefonii komórkowej w najbliższym czasie. Dzięki telewizji mobilnej będziemy mogli oglądać telewizję gdzie chcemy i kiedy chcemy.

Niestety to odbioru telewizji będzie nam potrzebne dodatkowe urządzenie – w przypadku Nokii jest to Nokia Mobile TV Receiver SU-33W. Odbiornik ten jest kompatybilny z 4 modelami telefonów – Nokia E75, Nokia N73, Nokia N85, a także model o którym oficjalna strona Nokii nie wspomina, ale jak można zobaczyć poniżej na testach sprawnie sobie radzi – mowa tutaj o Nokii 5800 XpressMusic.

Co daje Nam odbiornik telewizji mobilnej Nokia SU-33W:

– Przede wszystkim możliwość oglądania swoich ulubionych programów w systemie DVB-H;

– Możliwość oglądania telewizji gdzie chcesz i kiedy chcesz;

– Możliwość odbierania połączeń głosowych podczas oglądania telewizji;

Podłączenie odbiornika Nokia Mobile TV Receiver SU-33W z telefonem komórkowym odbywa się na zasadzie połączenia Bluetooth.

nokia-5800-and-nokia-mobile-tv-receiver-su-33w-02 nokia-5800-and-nokia-mobile-tv-receiver-su-33w-03 nokia-5800-and-nokia-mobile-tv-receiver-su-33w-04 nokia-5800-and-nokia-mobile-tv-receiver-su-33w-05

Via

Be Sociable, Share!