iphonetablet

Można powiedzieć, że cały świat czeka na 8 czerwca, choć wielu z Nas nie zdaje sobie sprawy, że prawdopodobnie w tym dniu zostanie zaprezentowany najnowsze dzieło firmy Apple, czyli nowy iPhone.

iPhone to nie tylko telefon, można powiedzieć, że iPhone to pewnego rodzaju kult, trend w najnowszym świecie GSM. Telefon zrewolucjonizował rynek telefonii komórkowej i po dziś dzień może pochwalić się największą sprzedażą na naszym globie.

Wielu jednak czeka na nową wersje tego telefonu. Ma ona być produkowana w trzech różnych wersjach, skierowanych do określonych grup klientów. Pierwsza wersja iPhone’a to klasyczny następca iPhone’a 3G, wraz z wszystkimi innowacjami technologicznymi. Prawdopodobnie będzie to też najbogatsza z wersja tego telefonu.

Druga odsłona telefonu iPhone to tzw. nisko-budżetówka, posiadająca podstawowe funkcje pierwszej wersji, opisywanej powyżej. Prawdopodobnie model ten będzie obsługiwał tylko EDGE i obsługa nie zostanie rozwinięta na inne standardy.

Ostatnia wersja zostanie skierowana na rynek azjatycki, głównie do Chin. Firmie Apple z pewnością bardzo zależy na tym dynamicznym i ogromnym rynku, a wie, że pomimo światowego sukcesu modelu 3G, w państwie środka radził on sobie słabo, nie mówiąc, że kiepsko. Stąd też specjalna edycja nowego iPhone’a dla chińczyków.

Pozostaje czekać do 8 czerwca by dowiedzieć się co tak naprawdę szykuje Apple.

Via

Be Sociable, Share!