gt-i7500_01_600

Dzisiejszego dnia pojawiły się plotki na temat nowego modelu Samsunga, jakim jest i7500. Model ten nie byłby wielkim zdziwieniem gdyby nie fakt, że będzie to pierwszy model Samsunga z wbudowanym systemem Android. Poza nowoczesnym systemem Android pod pokrywą i7500 znajdziemy także: 3,2 calowy wyświetlacz OLED touch – co znaczy oczywiście, że będzie on dotykowy, a przyglądając się bliżej zdjęciu możemy wysnuć wnioski, że telefon będzie posiadał jakieś 5 normalnych klawiszy. Cała reszta będzie opierać się o dotykowy ekran.

Samsung i7500 zostanie wzbogacony także o HSDPA (do 7,2Mbps), a także WiFi. Dodatkowe atuty telefonu to wbudowany GPS i aparat 5 megapikseli z auto fokusem. Oczywiście poza tymi bardzo istotnymi na funkcjonowanie telefonu danymi, będzie on posiadał także baterię 1500 mAh, która powiem szczerze, że może wróżyć bardzo dobrze dla tego modelu. Ponadto wbudowana pamięć 8 GB i slot kart pamięci do 32 GB, a także 3.5mm Jack na słuchawki.

Telefon ma się pokazać na rynku europejskim, który jest docelowym rynkiem tego modelu , już w czerwcu. Z niecierpliwością będę wyczekiwał premiery tego modelu i wrażeń z pierwszego Androida Samsunga.

Via

Be Sociable, Share!