landscape-wallpapers-320x240-01.jpgnokia-e63-wallpapers-320x240-landscape-12.jpg

W zestawieniu tapet widniało już wiele paczek skierowanych do różnych modeli telefonów. Dzisiaj prezentuję paczkę 20 darmowych tapet na telefony z wyświetlaczem 320×240. Tapety świetnie będą się prezentować na modelach takich telefonów, jak: Nokia E61, Nokia E63, Nokia E66, Nokia E71. Sam testowałem, jak wyglądają tapety na E66 – polecam.

Instrukcja obsługi:
Poniżej zaprezentujemy 20 miniatur tapet na Twój telefon, ale żeby poprawnie działały należy na nie raz kliknąć, by móc przeglądać i pobierać tapety. Następnie klikamy prawym przyciskiem myszki i wybieramy “zapisz obrazek jako…”. Gdy zapiszemy już wybraną tapetę na dysku komputera należy ją przenieść do pamięci telefonu poprzez podłączenie komputera z komórką za pomocą kabla USB, dzięki Bluetooth’owi czy też przez Irde.

Jeśli nie wiesz jaką rozdzielczość ekranu posiada Twój telefon, najlepiej poszukać tego w google wpisując frazę: (”Twój model telefonu” rozdzielczość ekranu). I tak dla przykładu, by znaleźć rozdzielczość ekranu dla Nokii E66 wpiszemy: Nokia E66 rozdzielczość ekranu. Zazwyczaj już po samych opisach możemy dowiedzieć się jaką rozdzielczość posiada nasz wyświetlacz.

Pamiętaj – tapety te skierowane są tylko na telefony z kolorowym wyświetlaczem o rozdzielczości 320×240. Jeśli użyjesz tapet na telefon z mniejszym bądź większym wyświetlaczem zostaną one ucięte lub będą za małe.


Be Sociable, Share!