sidekick-lx-2009-press-01

Telefon Sharp Sidekick LX 2009, a raczej T-Mobile Sidekick LX 2009 to następca modelu LX z 2008 roku. Jak to bywa u następców – zazwyczaj starają się być lepsi, niż poprzednicy – i tym razem jest podobnie. Przeglądając najnowszą specyfikację techniczną telefonu można się niestety złapać na takich „niedociągnięciach” ze strony producenta, jak brak WiFi, IRDy czy też radia. Tak już bywa, żeby zadowolić każdego, a czasem siebie samego potrzebowalibyśmy kilka telefonów by złożyć je w jedną niczego sobie „cegiełkę – wszystkomogącą”.

T-Mobile Sidekick LX 2009 został wyposażony w bardzo dobrej jakości wyświetlacz 3,2 cala z rozdzielczością 854 x 480 pikseli (jak podaje serwis engadget – jest to jeden z najlepszych wyświetlaczy wśród telefonów komórkowych obecnych w USA). Ponadto znajdziemy tutaj takie dodatki jak: GPS, obsługę sieci 3G, a także możliwość szybkiego łączenia się z popularnymi serwisami internetowymi (Facebook, MySpace czy Twitter). LX 2009 został wyposażony w aparat 3,2 megapiksela z lampą LED – w mojej ocenie zdjęcia powinny wypadać dobrze, aczkolwiek bez większej rewelacji.

Podsumowując T-Mobile Sidekick LX 2009 to telefon godny uwagi, niestety telefon przeznaczony dla rynku amerykańskiego ze względu na ogranicznia operatora T-Mobile. Dodatkowo już sam wygląd zewnętrzny (typowy dla BlackBerry), a także szybki dostęp do serwisów typu Facebook czy MySpace wskazują nieco inne upodobania, niż to na polski rynek przystało – może gdyby producent pokusił się o jakiś skrót do Naszej-klasy i Gadu-Gadu – kto wie, jak by to wyglądało:).

sidekick-lx-2009-press-00 sidekick-lx-2009-hands-on-07 sidekick-lx-2009-hands-on-03 sidekick-lx-2009-hands-on-00

Polecamy także:

Nokia 6210s już w sprzedaży w Południowej Korei

Prezentacja telefonu Nokia N97 (foto + video)

Prezentacja telefonu Nokia E71x (foto + video)

Czy polski rynek zaleją klony Nokii? – Nokla 5800

Via

Be Sociable, Share!