lg-gc900-01

LG Viewty Smart, czyli LG Viewty 2 – od dzisiaj znana jest już oficjalna specyfikacja techniczna tego modelu. Jak można się było spodziewać telefon zachacza o górną półkę, ale jak to bywa z firmą LG po czasie okazuje się, że każdemu z modeli czegoś brakuje. Jak będzie tym razem? Możliwe, że przekonamy się już w czerwcu, gdy telefon będzie oficjalnie dostępny w brytyjskiej sieci Orange.

LG GC900 Viewty 2 posiada ciekawy wygląd – klasyczny, elegancki i gustowny. Z pewnością spodoba się eleganckim panom, jak i panią – świetnie będzie współgrał z garniturem i aktówką. Viewty 2 wyposażony został w dotykowy ekran 16 milionów kolorów, 3 cale. Telefon posiada także HSDPA do 7,2 Mbps i 1,4 Mbps HSUPA – to bardzo dobre wyniki przesyłu danych. Dodatkowo telefon posiada wbudowane WiFi, co umożliwia bezproblemową komunikację z internetem. Jeden z głównych atutów LG GC900 to aparat – 8 megapiksela połączony z optyką Schneider-Kreuznach powinno zadowolić nawet najbardziej zagorzałych adeptów robienia zdjęć przez komórkę. Minusem jest to, że aparat nie posiada Xenonowej lampy, która nie została wymieniona w oficjalnej prezentacji technicznej. Nie jest jednak wykluczone, że jest to pewnego rodzaju błąd. Oczywiście model ten posiada jeszcze dużo ciekawych rozwiązań – program do odtwarzania plików biurowych, wbudowany GPS, wyjście TV (TV-out), a także standardowe już dodatki: slot kart pamięci do 16 GB, USB, możliwość nagrywania filmów, odtwarzacz filmów DivX, XviD i innych, odtwarzacz plików audio, MP3 itp.,  akcelerometr.

Jak widać specyfikacja telefonu wygląda obiecująco. Sam telefon także prezentuje się dosyć ciekawie. Miejmy nadzieję, że model ten zawojuje duże na rynku telefonii komórkowej – i sądzę, że tak właśnie się stanie.

lg-gc900-02

 

lg-gc900-03

 

Via

Be Sociable, Share!