ctia2009_samsungpropelpro020

Samsung Propel Pro został zaprezentowany na targach CTIA i obecnie jest dostępny w amerykańskiej sieci AT&T. Telefon prezentuje się oryginalnie z racji na połączenie elegancji, klasy w telefonie typu Slider z pełnowymiarową klawiaturą QWERTY. Ciekawy jest kształt telefonu – z racji na pełnowymiarową klawiaturę designerzy zmuszeni byli do poszerzenia telefony, a w efekcie wyszła praktycznie kwadratowa forma telefonu.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną telefonu Samsung Propel Pro to przedstawia się ona następująco: kwadratowy ekran o rozdzielczości 320×320 pikseli, TFT – niedotykowy; system operacyjny telefonu to: Windows Mobile 6.1 Standard wraz z pakietem Pocet Office (Word, Exel, Outlook); aparat 1,3 megapiksela; HSDPA do 3,6 Mbps; port USB; slot kart pamięci do 16 GB.

ctia2009_samsungpropelpro009  ctia2009_samsungpropelpro014

Jak więc wynika z powyższej specyfikacji, Samsung Propel Pro to telefon stylizowany na biznesowy – organizer, pakiet biurowy Office i elegancki, typowy dla klasy biznes wygląd. Niestety jak na tą klasę trochę brakuje temu modelowi – choćby WiFi czy lepszy aparat foto. Ten model Samsunga został dopasowany do rynku amerykańskiego, na co wskazuje choćby kształt – zbliżony nieco do telefonów BlackBerry i obecność klawiatury QWERTY. Przy dwuletnim abonamencie Propel Pro kosztuje 149.99 dolarów w sieci AT&T. Jako ciekawostkę można dodać, że Samsung Propel Pro jest reklamowany przez znanego muzyka Ozzy’ego Osbourne’a – jako niezbędne narzędzie w kontakcie z ludźmi (2 video).

 

Polecamy także:

Nokia 6210s już w sprzedaży w Południowej Korei

Prezentacja telefonu Nokia N97 (foto + video)

Prezentacja telefonu Nokia E71x (foto + video)

Czy polski rynek zaleją klony Nokii? – Nokla 5800

Via & Via

Be Sociable, Share!