gsmarena_002

To już potwierdzona informacja – Huawei z systemem Android pojawi się w trzecim kwartale tego roku pod nazwą T-Mobile G3 lub też Google G3. Model ten był już prezentowany na targach MWC 2009 – jednakże prezentacja telefonu była niepełna – można było zobaczyć zaledwie jak prezentuje się z zewnątrz ten model, bez możliwości włączenia telefonu, bądź testowania funkcji tego modelu.

gsmarena_001

Także jeśli chodzi o specyfikacje telefonu to nie ma jeszcze pełnych danych. G3 ma posiadać aparat 5 megapiksela, wifi oraz ekran dotykowy. Dla dodania podam jeszcze, że telefon będzie wspomagany oczywiście systemem Android.  Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny tego modelu to prezentuje się on bardzo ciekawie – podobnie do iPhone’a. Duży ekran, pozbawiony klawiatury, a dodatkowo całkiem niezły aparat – kto wie, może będzie to połączenie przebojowego wyglądu iPhone’a z systemem G1 i siecią 3G, a dodatkowy bonus jaki się szykuje, to informacja, że telefon nie ma być wcale taki drogi. Niestety (uspokajam) ceny jeszcze nie podano.

Telefon ma się pojawić na rynku w trzecim kwartale tego roku. Prawdopodobnie, jeśli telefon zostanie wprowadzony w Polsce jego nazwa będzie brzmieć: Era G3.

 

Via

Be Sociable, Share!