iPhone jest wszechobecny w świecie telekomunikacji – może nie w naszym kraju (jest ewenementem), bo jesteśmy bardziej wiernii fińskiej Nokii. Niemniej jednak twórcy przeróżnych aplikacji, o których pisaliśmy już wcześniej udowadniają, że możliwości tego telefonu są rzeczywiście potężne i należy traktować to całkiem poważnie (a może z przymrużeniem oka).

Nie każde jednak rozwiązanie dotyczące iPhone będzie zdobywało uznanie wśród jego posiadaczy, a co ważniejsze nie każdy myśli tak samo. Przekonać się o tym można oglądając zdjęcia z portalu pocketables.net. Przedstawione tam zdjęcia nie jedenmu z Nas mogą wydawać się zabawne i chyba taki był ich cel. Bo kto pomyśli by iPhone’a wykorzystać, jako deseczkę do krojenia szynki, a znając speców od marketingu nie tylko sprzedaliby ten pomysł, ale jeszcze potrafiliby powiedzieć, że iPhone, jako deseczka do krojenia jest niezastąpiona dla każdej szanującej się gospodyni – siła perswazji reklamy czy ludzka naiwność? Jedno z drugim powiązane.

 iphone-cut-board

 

Kolejny przykład (nie)praktycznego zastosowania iPhone’a w kuchni to iPhone a’la gąbka do mycia naczyń. Przecież to takie praktyczne móc zmywać naczynia kawałkiem twardego plastiku – coś czuje, że wiem, co sprawić mojej mamie na święta bożonarodzeniowe, jako prezent:)

 iphone-dishwash

 

Kolejne rozwiązania dotyczące iPhone’a skupiają się bardziej na wykorzystaniu kolorowego ekranu. Kto wie czy w USA za jakiś czas zamiast betonowych płyt nagrobnych nie zacznie się wstawiać iPhone’a z napisem RIP. Zdjęcie nie do końca bawi, a raczej nieco szokuje, zwłaszcza, gdy uzmysłowimy sobie, że na świecie jest wielu szaleńców i maniaków iPhone’a.

 iphone-funeral

 

iPhone jako telewizor w pokoiku lalki Barbie? Przecież to oczywiste, nie tylko nam należy się doza luksusu związana z możliwością oglądania telewizora na płaskich plazmach – taka właśnie plazma w odpowiednich wymiarach to iPhone dla lalki Barbie. Niezastąpiona, gdy Ken wyjdzie grać w krykieta.

 iphone-tv

Ostatnie niekonwencjonalne zastosowanie iPhone’a to iPhone, jako identyfikator przypięty do górnej kieszeni marynarki. Któż z nas nie chciałby mieć takiej cyfrowej wizytówki ze swoim imieniem, nazwiskiem i stanowiskiem szefa w pracy :)?

iphone-name-plate

 

Polecamy także:

Skype na telefonie iPhone (foto + video)

Gadu-Gadu mobilny komunikator teraz na iPhone

Skype 3.0 – nowa aplikacja dla telefonów z Windows Mobile

Via

Be Sociable, Share!