create_mobile_phone_wallpapers

Ponieważ wcześniej prezentowaliśmy tapety dla Nokii 5800 XpressMusic, iPhone’a i Ery G1. Tym razem postanowiliśmy dodać tapety dla telefonów z wyświetlaczem o rozdzielczości 240×320. Oczywiście wszystkie tapety można pobrać całkowicie za darmo bez konieczności wysyłania smsów czy innego rodzaju płatnych form pobierania tapet – wystarczy ściągnąć je na komputer i przesłać na telefon – jeśli nie wiesz jak to zrobić, poniżej w instrukcji opisujemy dokładnie krok po kroku co należy zrobić by zainstalować tapetę na swoim telefonie.

Instrukcja obsługi:
Poniżej zaprezentujemy 20 miniatur tapet na Twój telefon, ale żeby poprawnie działały należy na nie raz kliknąć, by móc przeglądać i pobierać tapety. Następnie klikamy prawym przyciskiem myszki i wybieramy “zapisz obrazek jako…”. Gdy zapiszemy już wybraną tapetę na dysku komputera należy ją przenieść do pamięci telefonu poprzez podłączenie komputera z komórką za pomocą kabla USB, dzięki Bluetooth’owi czy też przez Irde.

Jeśli nie wiesz jaką rozdzielczość ekranu posiada Twój telefon, najlepiej poszukać tego w google wpisując frazę: („Twój model telefonu” rozdzielczość ekranu). I tak dla przykładu, by znaleźć rozdzielczość ekranu dla Nokii E66 wpiszemy: Nokia E66 rozdzielczość ekranu. Zazwyczaj już po samych opisach możemy dowiedzieć się jaką rozdzielczość posiada nasz wyświetlacz.

Pamiętaj – tapety te skierowane są tylko na telefony z kolorowym wyświetlaczem o rozdzielczości 240×320. Jeśli użyjesz tapet na telefon z mniejszym bądź większym wyświetlaczem zostaną one ucięte lub będą za małe.

 

Zobacz także pozostałe tapety

Be Sociable, Share!