nokia-6208-classic-12.jpg

Na łamach portalu eprice.com.tw została zamieszczona obszerna fotorelacja z pokazu najnowszego telefonu – Nokii 6208 Classic. Nie dziwi jednak to, że zdjęcia pochodzą z Azji – właśnie tam rozpocznie się planowana sprzedaż tego telefonu. Jak na razie nie potwierdzono jeszcze czy Nokia 6208 Classic podejmie ekspansję na inne kontynenty. Szczerze mówiąc to szkoda by było gdyby taki ciekawy i oryginalnie wyglądający model telefonu nie mógłby trafić na europejski rynek.

Nokia 6208 Classic jest można powiedzieć modelem innowacyjnym jak na fińskie możliwości, mianowicie jest to trzeci telefon tej marki posiadający ekran dotykowy, jednakże jest to pierwszy model Nokii posiadający dotykowy ekran i alfanumeryczną klawiaturę. Jak dla mnie takie rozwiązanie jest wręcz idealne i porównując z Nokią 5800 XpressMusic (tylko klawiatura dotykowa) i Nokią N97 (klawiatura dotykowa + QWERTY) najnowszy model Nokii 6208 Classic wypada tutaj chyba najkorzystniej w tej kwestii.

Jednak samymi możliwościami technicznymi model ten raczej nie zachwyca – 3,2 megapiksela aparat z 4x zoomem i podwójną lampą LED i odtwarzacz muzyczny – to jak na jeszcze niepełne i nieoficjalne dane trochę za mało by mówić o szczycie techniki – zwłaszcza jeśli chodzi o rynek azjatycki.

Zapraszamy do przyjrzenia się poniższej galerii z najnowszymi zdjęciami Nokii 6208 Classic.

via

Polecamy także:

Nokia 6210s już w sprzedaży w Południowej Korei

Prezentacja telefonu Nokia N97 (foto + video)

Prezentacja telefonu Nokia E71x (foto + video)

Czy polski rynek zaleją klony Nokii? – Nokla 5800

Be Sociable, Share!