wholesale_china_anycool_5800_xpress_music_dual_sim_cell_phone

Nie tak dawno pisaliśmy o podrabianych telefonach z Chin. Dostaliśmy wiele maili od czytelników, którzy opisywali swoje własne niezbyt przyjemne doświadczenia. Precedens pomimo tego, że jest o nim dość cicho jest obecny także nad Wisłą. Tym razem chcemy Państwu zaprezentować podrobione telefony Nokii 5800 XpressMusic.

1. NOKLA 5800

Ten telefon posiada swoją prezentacje video w internecie – prezentujemy ją także poniżej. Jak można łatwo zauważyć telefon posiada podstawę podrobionych telefonów komórkowych – Dual SIM – możliwość włożenia dwóch kart SIM do telefonu. Kolejna sprawa która łatwo rzuca się w oczy to górny napis na telefonie Nokla – pisane przez „L”. Już samo pudełko i bateria mogą sugerować, że telefon to chińska podróbka – azjatyckie napisy. Zobacz dokładnie wszystko na poniższym video.

2. Anycool 5800 Xpress Music

Tutaj także możemy zobaczyć video, na którym zobaczymy takie różnice pomiędzy tym modelem a oryginalną Nokią 5800 XpressMusic jak: nazwa Anycool (zamiast Nokia), napis Vodafone na dole telefonu (oryginał nie posiada tam żadnych napisów) i ostatnia rzecz to napis 5800 i znaczek bluetooth w górnym, lewym rogu telefonu (autentyk posiada napis Nokia w tym miejscu). Więcej informacji, a także możliwość zakupu znajdziemy na stronie dyitrade.com. Zobacz video.

3. Aphone 5800 / WebXpress 5800

Ten model telefonu jest już dostępny na polskim rynku. Na internecie zauważyłem nawet, że telefon sprzedawany jest już na Allegro jako model ZTC WF 5800. Ten model także różni się od oryginału – Dual SIM, brak napisów w górnej cześci telefonu, napis WebXpress w dolnej części telefonu. Więcej na temat tego modelu możemy przeczytać tutaj – istnieje również możliwość zakupu tego telefonu.

_ncnla

Czy polska zostanie zalana podróbkami z Chin. Patrząc na aukcje jednego z wyżej wymienionych telefonów i liczbę osób licytujących ten telefon (25) należy się mocno zastanowić czy rzeczywiście taki incydent na dużą skalę może mieć miejsce. Niewątpliwym plusem telefonów tego sortu jest niska cena ok. 300 – 400 zł. Gdzie cena oryginalnego modelu waha się od 1000 – 1500zł. Zastanów się lepiej dwa razy nim kupisz klon Nokii 5800 XpressMusic, bo później może się okazać, że nie była ona warta nawet tych 300zł.

Be Sociable, Share!